Socolive Tv Socolive Tv tvSocolive
more

LIVE · SCORE

Xếp theo giải đấu

Xếp theo thời gian

Angola Girabola League logo

Angola Girabola League

Hiệp 1

22:00

16'

Sagrada Esperanca
Sagrada Esperanca logo
0-0
CRD Libolo logo

CRD Libolo

0-0
IND Santosh Trophy logo

IND Santosh Trophy

Hiệp 1

20:30

89'

Meghalaya
Meghalaya logo
0-0
Goa FT logo

Goa FT

0-0
Nigeria National League logo

Nigeria National League

Hiệp 1

22:15

0'

AS Nigelec
AS Nigelec logo
0-0
Jangorzo FC logo

Jangorzo FC

0-0
ICE League Cup B logo

ICE League Cup B

Hiệp 1

03:00

FT

Kari
Kari logo
2-1
KF Gardabaer logo

KF Gardabaer

1-0
ENG-N Premier League logo

ENG-N Premier League

Hiệp 1

02:45

FT

Whitby Town
Whitby Town logo
1-1
Lancaster City logo

Lancaster City

0-0
WAFF Women’s Championshi logo

WAFF Women’s Championshi

Hiệp 1

00:00

FT

Nepal(w)
Nepal(w) logo
2-1
Lebanon (w) logo

Lebanon (w)

0-1
BHR Premier League logo

BHR Premier League

Hiệp 1

23:15

FT

Sitra
Sitra logo
0-1
Al-Riffa logo

Al-Riffa

0-0
GER Landespokal logo

GER Landespokal

Hiệp 1

01:30

FT

Fortuna Koln
Fortuna Koln logo
1-3
Duren logo

Duren

1-0
South Korea University Championship logo

South Korea University Championship

Hiệp 1

12:00

FT

Korea Republic University
Korea Republic University logo
1-1
Sunmoon University logo

Sunmoon University

1-1
IND Manipur  SL logo

IND Manipur SL

Hiệp 1

14:40

FT

Reliance FYC
Reliance FYC logo
2-1
CFCI logo

CFCI

0-0
CAF Women's Olympic qualification logo

CAF Women's Olympic qualification

Hiệp 1

00:30

FT

South Africa(w)
South Africa(w) logo
1-0
Tanzania Women logo

Tanzania Women

0-0
Coupe de France logo

Coupe de France

Hiệp 1

02:45

FT

Lyon
Lyon logo
0-0
Strasbourg logo

Strasbourg

0-0
ARG Tebolidun League GpB logo

ARG Tebolidun League GpB

Hiệp 1

03:00

FT

Sacachispas
Sacachispas logo
2-2
Sportivo Italiano logo

Sportivo Italiano

1-0
SCO Highland League logo

SCO Highland League

Hiệp 1

03:00

FT

Brechin City
Brechin City logo
0-0
Banks o Dee logo

Banks o Dee

0-0
ENG Northern League Division One logo

ENG Northern League Division One

Hiệp 1

02:45

FT

Shepshed Dynamo
Shepshed Dynamo logo
2-3
Walsall Wood logo

Walsall Wood

0-3
MEX Liga Premier  logo

MEX Liga Premier

Hiệp 1

04:00

FT

CD Muxes
CD Muxes logo
0-1
Oceania FC logo

Oceania FC

0-1
NED Tweede Divisie logo

NED Tweede Divisie

Hiệp 1

02:00

FT

Lyss
Lyss logo
1-5
Katwijk logo

Katwijk

1-3
Hiệp 1

20:00

90+'

Cyprus U16
Cyprus U16 logo
0-0
Norway U16 logo

Norway U16

0-0

20:25

88'

2
Bahla SC
Bahla SC logo
0-0
Dhofar SCSC logo

Dhofar SCSC

1
4
0-0

20:30

90'

5
Lipany
Lipany logo
0-0
MFK Skalica logo

MFK Skalica

2
0-0

20:30

85'

1
Shillong Lajong FC
Shillong Lajong FC logo
4-2
Rajasthan United FC logo

Rajasthan United FC

3
2-1

20:30

90+'

1
Borgosesia
Borgosesia logo
2-3
Alba(ITA) logo

Alba(ITA)

2
1-2

20:30

87'

3
Arconatese
Arconatese logo
1-2
Piacenza logo

Piacenza

3
0-2

20:30

90'

4
Alma Juventus Fano
Alma Juventus Fano logo
2-4
San Nicolo logo

San Nicolo

0-1

20:30

84'

2
Boreale
Boreale logo
1-1
Trastevere Calcio logo

Trastevere Calcio

2
0-1

20:30

79'

3
Cynthiabalonga
Cynthiabalonga logo
0-1
Romana FC logo

Romana FC

0-0

20:30

86'

4
AC Milan U19
AC Milan U19 logo
2-1
Braga U19 logo

Braga U19

4
1-0

20:30

90'

2
ASD Anziolavinio
ASD Anziolavinio logo
1-2
Atletico Uri logo

Atletico Uri

2
1-1

20:30

81'

FBC Gravina
FBC Gravina logo
1-1
SS Angri logo

SS Angri

2
0-0

20:30

86'

1
Portici 1906
Portici 1906 logo
3-1
ASD San Luca logo

ASD San Luca

3
2-1

20:30

85'

2
Varesina Calcio
Varesina Calcio logo
1-1
Gavorrano logo

Gavorrano

4
0-1

20:30

89'

Meghalaya
Meghalaya logo
0-0
Goa FT logo

Goa FT

0-0

20:45

68'

2
1
Zob Ahan
Zob Ahan logo
0-1
Persepolis logo

Persepolis

1
0-1

21:00

45'

Sunshine Stars FC
Sunshine Stars FC logo
2-0
Lobi Stars logo

Lobi Stars

2-0

21:00

57'

1
Jedinstvo Bijelo Polje
Jedinstvo Bijelo Polje logo
0-1
FK Sutjeska Niksic logo

FK Sutjeska Niksic

1
0-1

21:00

55'

2
FK Mladost DG
FK Mladost DG logo
0-1
Decic Tuzi logo

Decic Tuzi

0-1

21:00

59'

Bournemouth AFC U21
Bournemouth AFC U21 logo
1-2
Queens Park R U21 logo

Queens Park R U21

0-2

21:00

59'

Mumbai City
Mumbai City logo
1-0
FC Goa logo

FC Goa

2
0-0

21:00

56'

1
Red Bull Salzburg U19
Red Bull Salzburg U19 logo
0-1
Nantes U19 logo

Nantes U19

0-1

21:00

56'

1
As Awa (w)
As Awa (w) logo
0-1
Lekie Filles FC (W) logo

Lekie Filles FC (W)

1
0-0

21:00

51'

Ebolowa(w)
Ebolowa(w) logo
2-0
Dja Sports (W) logo

Dja Sports (W)

1
2-0

21:30

45'

1
Trabzonspor
Trabzonspor logo
0-0
Başakşehir Futbol Kulübü logo

Başakşehir Futbol Kulübü

1
0-0

22:00

16'

OFK Petrovac
OFK Petrovac logo
0-0
FK Rudar Pljevlja logo

FK Rudar Pljevlja

0-0

22:00

14'

Atromitos Athens
Atromitos Athens logo
1-0
Lamia logo

Lamia

1-0

22:00

15'

Panaitolikos Agrinio
Panaitolikos Agrinio logo
0-0
Olympiakos Piraeus logo

Olympiakos Piraeus

0-0

22:00

16'

FK Gilan Gabala
FK Gilan Gabala logo
0-0
Qarabag logo

Qarabag

0-0

22:00

16'

Katsina United
Katsina United logo
0-0
Kano Pillars logo

Kano Pillars

0-0

22:00

12'

Enugu Rangers International
Enugu Rangers International logo
0-0
Remo Stars logo

Remo Stars

0-0

22:00

14'

Bayelsa United
Bayelsa United logo
0-0
Doma United logo

Doma United

0-0

22:00

15'

Sporting Lagos FC
Sporting Lagos FC logo
0-0
Akwa United logo

Akwa United

0-0

22:00

17'

Heartland FC
Heartland FC logo
0-1
Plateau United logo

Plateau United

1
0-1

22:00

16'

Sagrada Esperanca
Sagrada Esperanca logo
0-0
CRD Libolo logo

CRD Libolo

0-0

22:00

15'

Bayern Munchen U19
Bayern Munchen U19 logo
0-0
Feyenoord U19 logo

Feyenoord U19

1
0-0

22:00

13'

Stromsgodset
Stromsgodset logo
0-0
Lillestrom logo

Lillestrom

0-0

22:00

15'

Al Wabb
Al Wabb logo
0-1
Al-Khuraitiat logo

Al-Khuraitiat

0-1

22:00

14'

1
Al Khor SC
Al Khor SC logo
0-0
Al Bidda SC logo

Al Bidda SC

0-0

22:00

15'

Al Mesaimeer Club
Al Mesaimeer Club logo
0-1
Al Shahaniya logo

Al Shahaniya

0-1

22:00

15'

Al Sailiya
Al Sailiya logo
0-0
Russell City logo

Russell City

0-0

22:00

13'

Tigres UANL U23
Tigres UANL U23 logo
0-0
Juarez FC U23 logo

Juarez FC U23

0-0

22:00

14'

Granada U19
Granada U19 logo
0-0
UD Tomares U19 logo

UD Tomares U19

0-0

22:00

15'

HŠK Posušje
HŠK Posušje logo
0-0
FK Sloga Doboj logo

FK Sloga Doboj

0-0

22:15

0'

AS Nigelec
AS Nigelec logo
0-0
Jangorzo FC logo

Jangorzo FC

0-0
Hiệp 1

23:00

FT

Majestic FC Majestic FC logo
3-0
KOZAF logo

KOZAF

2-0

23:00

FT

Rahimo FC Rahimo FC logo
1-1
Royal FC logo

Royal FC

1-0

23:00

FT

Switzerland(w) Switzerland(w) logo
0-1
Poland (w) logo

Poland (w)

0-0

23:00

FT

Al Budaiya Al Budaiya logo
1-0
Al-Ittifaq logo

Al-Ittifaq

1-0

23:00

FT

Etehad Alreef Etehad Alreef logo
0-0
Isa Town logo

Isa Town

0-0

23:00

FT

Bahrain SC Bahrain SC logo
6-0
Al Tadhmon logo

Al Tadhmon

1-0

23:00

FT

US Forces Armees US Forces Armees logo
0-0
ASEC Koudougou logo

ASEC Koudougou

0-0

23:15

FT

Sitra Sitra logo
0-1
Al-Riffa logo

Al-Riffa

0-0

23:15

FT

Mighty Blackpool Mighty Blackpool logo
0-0
Bhantal logo

Bhantal

0-0

23:30

FT

Dinamo Bucuresti Dinamo Bucuresti logo
1-0
Hermannstadt logo

Hermannstadt

1-0

23:30

FT

Diosgyor VTK Diosgyor VTK logo
4-2
Zalaegerszegi TE logo

Zalaegerszegi TE

3-0

23:30

FT

Piast Gliwice Piast Gliwice logo
3-0
Rakow Czestochowa logo

Rakow Czestochowa

1-0

23:30

FT

BK Milan BK Milan logo
0-1
Gunjur United logo

Gunjur United

0-1

23:30

FT

Serrekunda Utd Serrekunda Utd logo
1-0
RS Tallinding logo

RS Tallinding

0-0

23:40

FT

Gambia Ports Authority Gambia Ports Authority logo
0-1
Red Hawks FC logo

Red Hawks FC

0-1

00:00

FT

GKS Katowice GKS Katowice logo
2-0
Miedz Legnica logo

Miedz Legnica

2-0

00:00

FT

Al Ahly SC Al Ahly SC logo
5-1
Baladiyet El Mahallah logo

Baladiyet El Mahallah

3-0

00:00

FT

Hajduk Split Hajduk Split logo
5-0
NK Varteks Varazdin logo

NK Varteks Varazdin

2-0

00:00

FT

Slovakia(w) Slovakia(w) logo
6-0
Latvia (w) logo

Latvia (w)

3-0

00:00

FT

Norway(w) Norway(w) logo
5-0
Croatia (w) logo

Croatia (w)

3-0

00:00

FT

FSV Mainz 05 U19 FSV Mainz 05 U19 logo
2-1
Manchester City U19 logo

Manchester City U19

1-1

00:00

FT

England(w) England(w) logo
5-1
Italy Women logo

Italy Women

3-1

00:00

FT

Nepal(w) Nepal(w) logo
2-1
Lebanon (w) logo

Lebanon (w)

0-1

00:15

FT

A.C. Reggiana 1919 A.C. Reggiana 1919 logo
1-1
SudTirol logo

SudTirol

0-0

00:15

FT

Ascoli Ascoli logo
1-1
Brescia logo

Brescia

1-1

00:30

FT

Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns logo
3-0
AmaZulu logo

AmaZulu

0-0

00:30

FT

South Africa(w) South Africa(w) logo
1-0
Tanzania Women logo

Tanzania Women

0-0

00:30

FT

Allerod Allerod logo
4-1
BK Avarta logo

BK Avarta

4-1

00:30

FT

Norresundby Norresundby logo
0-1
Thisted FC logo

Thisted FC

0-0

00:30

FT

Spain (w) U23 Spain (w) U23 logo
0-4
Norway (w) U23 logo

Norway (w) U23

0-0

00:45

FT

Nurnberg U17 Nurnberg U17 logo
4-2
Hoffenheim U17 logo

Hoffenheim U17

1-2

00:45

FT

Ankaragucu Ankaragucu logo
3-0
Fenerbahce logo

Fenerbahce

2-0

00:45

FT

Falkenberg Falkenberg logo
3-0
PollZ logo

PollZ

3-0

01:00

FT

Berliner AK 07 Berliner AK 07 logo
0-2
Berliner FC Dynamo logo

Berliner FC Dynamo

0-0

01:00

FT

Energie Cottbus Energie Cottbus logo
3-0
Hertha BSC Berlin Youth logo

Hertha BSC Berlin Youth

2-0

01:00

FT

Eilenburg Eilenburg logo
1-1
Carl Zeiss Jena logo

Carl Zeiss Jena

0-1

01:00

FT

Grorud Grorud logo
1-1
Eidsvold Turn logo

Eidsvold Turn

1-0

01:00

FT

France U19(w) France  U19(w) logo
5-0
Sweden (w) U19 logo

Sweden (w) U19

3-0

01:00

FT

USC Eugendorf USC Eugendorf logo
1-2
Sv Wals Grunau logo

Sv Wals Grunau

1-2

01:15

FT

Portugal(w) Portugal(w) logo
5-1
South Korea Women logo

South Korea Women

4-0

01:15

FT

RC Kadiogo RC Kadiogo logo
0-1
Sonabel Ouagadougou logo

Sonabel Ouagadougou

0-0

01:30

FT

Villefranche Villefranche logo
0-4
Le Mans logo

Le Mans

0-3

01:30

FT

Red Star FC 93 Red Star FC 93 logo
2-1
GOAL FC logo

GOAL FC

2-1

01:30

FT

Torrent CF Torrent CF logo
1-1
Atletico Saguntino logo

Atletico Saguntino

1-1

01:30

FT

US Orléans US Orléans logo
0-0
Sochaux logo

Sochaux

0-0

01:30

FT

Asker Asker logo
2-4
Oppsal logo

Oppsal

1-0

01:30

FT

Fortuna Koln Fortuna Koln logo
1-3
Duren logo

Duren

1-0

01:30

FT

Philippines(w) Philippines(w) logo
0-1
Slovenia (w) logo

Slovenia (w)

0-1

02:00

FT

FC Otelul Galati FC Otelul Galati logo
2-2
CFR Cluj logo

CFR Cluj

1-1

02:00

FT

Lyss Lyss logo
1-5
Katwijk logo

Katwijk

1-3

02:00

FT

Aston Villa U21 Aston Villa U21 logo
6-2
Blackburn Rovers U21 logo

Blackburn Rovers U21

3-0

02:00

FT

Sheffield United U21 Sheffield United U21 logo
5-1
Swansea City U21 logo

Swansea City U21

2-0

02:00

FT

SC Cambuur Leeuwarden SC Cambuur Leeuwarden logo
1-1
NEC Nijmegen logo

NEC Nijmegen

1-0

02:00

FT

Northern Ireland(w) Northern Ireland(w) logo
1-1
Montenegro (w) logo

Montenegro (w)

0-0

02:00

FT

Belgium(w) Belgium(w) logo
5-1
Hungary (w) logo

Hungary (w)

1-1

02:00

FT

Antigua Barbuda U20 Antigua   Barbuda U20 logo
2-1
Turks Caicos Islands U20 logo

Turks Caicos Islands U20

0-0

02:30

FT

Llanelli Town AFC Llanelli Town AFC logo
2-1
Cambrian Clydach logo

Cambrian Clydach

1-0

02:30

FT

Trefelin Trefelin logo
1-2
Ammanford logo

Ammanford

0-1

02:30

FT

Caerau Ely Caerau Ely logo
1-0
Taffs Well logo

Taffs Well

1-0

02:30

FT

Holywell Holywell logo
4-2
Guilsfield logo

Guilsfield

3-0

02:30

FT

Denbigh Town Denbigh Town logo
4-3
Prestatyn Town FC logo

Prestatyn Town FC

3-2

02:30

FT

Lecco Lecco logo
0-3
Como logo

Como

0-2

02:30

FT

Palermo Palermo logo
2-3
Ternana logo

Ternana

1-1

02:30

FT

Parma Parma logo
1-1
Cosenza Calcio 1914 logo

Cosenza Calcio 1914

1-1

02:30

FT

Sampdoria Sampdoria logo
1-2
Cremonese logo

Cremonese

1-1

02:30

FT

Bournemouth AFC Bournemouth AFC logo
0-0
Leicester City logo

Leicester City

0-0

02:30

FT

Lech Poznan Lech Poznan logo
0-0
Pogon Szczecin logo

Pogon Szczecin

0-0

02:30

FT

Ireland(w) Ireland(w) logo
0-2
Wales (w) logo

Wales (w)

0-2

02:40

FT

Catanzaro Catanzaro logo
2-0
Bari logo

Bari

1-0

02:45

FT

Derby County Derby County logo
1-2
Charlton Athletic logo

Charlton Athletic

1-0

02:45

FT

Port Vale Port Vale logo
2-2
Fleetwood Town logo

Fleetwood Town

2-0

02:45

FT

Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers logo
2-0
Cheltenham Town logo

Cheltenham Town

0-0

02:45

FT

Lincoln City Lincoln City logo
3-0
Shrewsbury Town logo

Shrewsbury Town

1-0

02:45

FT

Burton Albion Burton Albion logo
0-1
Carlisle United logo

Carlisle United

0-1

02:45

FT

Forest Green Rovers Forest Green Rovers logo
1-1
Wrexham logo

Wrexham

1-0

02:45

FT

Notts County Notts County logo
3-4
Sutton United logo

Sutton United

2-2

02:45

FT

Salford City Salford City logo
1-1
Colchester United logo

Colchester United

1-0

02:45

FT

Swindon Town Swindon Town logo
3-1
Tranmere Rovers logo

Tranmere Rovers

2-1

02:45

FT

Walsall Walsall logo
2-1
Accrington Stanley logo

Accrington Stanley

0-0

02:45

FT

Harrogate Town Harrogate Town logo
1-4
Newport County logo

Newport County

0-2

02:45

FT

Ayr United Ayr United logo
4-3
Partick Thistle FC logo

Partick Thistle FC

3-1

02:45

FT

Dundee United Dundee United logo
0-2
Airdrie United logo

Airdrie United

0-0

02:45

FT

Inverness Inverness logo
0-0
Dunfermline Athletic logo

Dunfermline Athletic

0-0

02:45

FT

Queen's Park Queen's Park logo
6-0
Arbroath logo

Arbroath

3-0

02:45

FT

Raith Rovers Raith Rovers logo
0-0
Greenock Morton logo

Greenock Morton

0-0

02:45

FT

Stirling Albion Stirling Albion logo
0-0
Hamilton Academical logo

Hamilton Academical

0-0

02:45

FT

Newington Newington logo
1-0
Ards FC logo

Ards FC

0-0

02:45

FT

Woking Woking logo
3-2
Gateshead logo

Gateshead

1-2

02:45

FT

Barnet Barnet logo
0-2
Chesterfield logo

Chesterfield

0-1

02:45

FT

Eastleigh Eastleigh logo
1-2
Oldham Athletic logo

Oldham Athletic

0-1

02:45

FT

Rochdale Rochdale logo
3-0
Wealdstone FC logo

Wealdstone FC

3-0

02:45

FT

Southend United Southend United logo
2-1
Altrincham logo

Altrincham

2-1

02:45

FT

Solihull Moors Solihull Moors logo
0-1
Kidderminster Harriers logo

Kidderminster Harriers

0-0

02:45

FT

Banbury United Banbury United logo
0-3
Peterborough Sports logo

Peterborough Sports

0-1

02:45

FT

Brackley Town Brackley Town logo
1-0
Chorley FC logo

Chorley FC

1-0

02:45

FT

Curzon Ashton FC Curzon Ashton FC logo
1-3
Darlington logo

Darlington

0-1

02:45

FT

Farsley Celtic Farsley Celtic logo
1-4
Rushall Olympic logo

Rushall Olympic

0-2

02:45

FT

Bishop's Stortford Bishop's Stortford logo
0-1
Spennymoor Town logo

Spennymoor Town

0-0

02:45

FT

Alfreton Town Alfreton Town logo
1-1
Kings Lynn logo

Kings Lynn

0-1

02:45

FT

Chesham United Chesham United logo
1-1
Hanwell Town logo

Hanwell Town

0-0

02:45

FT

Whitehawk Whitehawk logo
2-0
Cray Wanderers logo

Cray Wanderers

0-0

02:45

FT

Folkestone Folkestone logo
0-0
Potters Bar Town logo

Potters Bar Town

0-0

02:45

FT

Kettering Town Kettering Town logo
2-0
Sudbury logo

Sudbury

1-0

02:45

FT

Leiston FC Leiston FC logo
0-3
Mickleover Sports logo

Mickleover Sports

0-1

02:45

FT

Whitby Town Whitby Town logo
1-1
Lancaster City logo

Lancaster City

0-0

02:45

FT

Bath City Bath City logo
1-2
Braintree Town logo

Braintree Town

1-0

02:45

FT

Hampton Richmond Borough Hampton Richmond Borough logo
2-0
Havant Waterlooville logo

Havant Waterlooville

1-0

02:45

FT

Farnborough Town Farnborough Town logo
1-1
Chelmsford City logo

Chelmsford City

1-1

02:45

FT

Welling United Welling United logo
3-2
Truro City logo

Truro City

0-1

02:45

FT

Weymouth Weymouth logo
3-3
St Albans City logo

St Albans City

1-2

02:45

FT

Dartford Dartford logo
1-2
Aveley logo

Aveley

0-0

02:45

FT

Leyton Orient Leyton Orient logo
1-0
Blackpool logo

Blackpool

0-0

02:45

FT

Lyon Lyon logo
0-0
Strasbourg logo

Strasbourg

0-0

02:45

FT

Ipswich Wanderers Ipswich Wanderers logo
2-1
Lowestoft Town logo

Lowestoft Town

0-0

02:45

FT

Hanworth Villa Hanworth Villa logo
2-0
South Park FC logo

South Park FC

1-0

02:45

FT

Ashford Town Ashford Town logo
0-6
Northwood logo

Northwood

0-2

02:45

FT

Biggleswade Town Biggleswade Town logo
3-2
Barton Rovers logo

Barton Rovers

0-0

02:45

FT

Bashley Bashley logo
1-2
Exmouth Town logo

Exmouth Town

1-0

02:45

FT

Shepshed Dynamo Shepshed Dynamo logo
2-3
Walsall Wood logo

Walsall Wood

0-3

02:45

FT

St. Mochtas St. Mochtas logo
3-0
Usher Celtic logo

Usher Celtic

1-0

02:45

FT

Boston United Boston United logo
2-3
Buxton FC logo

Buxton FC

0-1

02:45

FT

Concord Rangers Concord Rangers logo
0-3
Hornchurch logo

Hornchurch

0-2

03:00

FT

Stevenage Borough Stevenage Borough logo
1-0
Cambridge United logo

Cambridge United

1-0

03:00

FT

Ross County F.C. Ross County F.C. logo
1-1
Saint Mirren logo

Saint Mirren

1-0

03:00

FT

Brechin City Brechin City logo
0-0
Banks o Dee logo

Banks o Dee

0-0

03:00

FT

Dergview FC Dergview FC logo
0-1
Annagh United logo

Annagh United

0-1

03:00

FT

Kari Kari logo
2-1
KF Gardabaer logo

KF Gardabaer

1-0

03:00

FT

Bogota FC Bogota FC logo
2-1
Atletico Huila logo

Atletico Huila

1-1

03:00

FT

Sacachispas Sacachispas logo
2-2
Sportivo Italiano logo

Sportivo Italiano

1-0

03:00

FT

Luton Town Luton Town logo
2-6
Manchester City logo

Manchester City

1-3

03:00

FT

Blackburn Rovers Blackburn Rovers logo
1-1
Newcastle United logo

Newcastle United

0-0

03:00

FT

Berazategui Berazategui logo
2-0
Club Lujan logo

Club Lujan

1-0

03:00

FT

Centro Espanol Centro Espanol logo
2-0
Juventud Unida logo

Juventud Unida

0-0

03:00

FT

Dominica U20 Dominica U20 logo
2-3
st Vincent the Grenadine U20 logo

st Vincent the Grenadine U20

1-2

03:00

FT

Haiti U20 Haiti U20 logo
1-1
Puerto Rico U20 logo

Puerto Rico U20

0-1

03:00

FT

St Joseph's FC St Joseph's FC logo
3-0
Mons Calpe SC logo

Mons Calpe SC

1-0

03:00

FT

Platense Reserves Platense Reserves logo
0-2
Newell's Reserves logo

Newell's Reserves

0-2

03:00

FT

Union Santa Fe Reserves Union Santa Fe Reserves logo
0-1
Tigre Reserves logo

Tigre Reserves

0-0

03:00

FT

Excursionistas Reserves Excursionistas Reserves logo
0-1
Club Comunicaciones U20 logo

Club Comunicaciones U20

0-0

03:00

FT

Rosario Central Reserves Rosario Central Reserves logo
0-0
Argentinos Jrs Reserves logo

Argentinos Jrs Reserves

0-0

03:00

FT

Uruguay(w) Uruguay(w) logo
2-0
Ecuador (w) logo

Ecuador (w)

2-0

03:10

FT

Needham Market Needham Market logo
1-0
Stratford Town logo

Stratford Town

1-0

03:10

FT

CA Sarmiento CA Sarmiento logo
1-1
Temperley logo

Temperley

1-0

03:10

FT

Deportivo Merlo Reserves Deportivo Merlo Reserves logo
1-3
Argentino Quilmes Reserves logo

Argentino Quilmes Reserves

0-1

03:15

FT

Wigan Athletic Wigan Athletic logo
1-0
Bolton Wanderers logo

Bolton Wanderers

0-0

03:15

FT

AVS Futebol SAD AVS Futebol SAD logo
2-0
Viseu logo

Viseu

0-0

03:30

FT

Real Santander Real Santander logo
1-1
Atletico FC logo

Atletico FC

1-1

03:30

FT

Real Sociedad Real Sociedad logo
1-1
Mallorca logo

Mallorca

0-0

04:00

FT

Envigado FC Envigado FC logo
1-0
Patriotas FC logo

Patriotas FC

1-0

04:00

FT

Coban Imperial Coban Imperial logo
3-0
C.S.D. Comunicaciones logo

C.S.D. Comunicaciones

2-0

04:00

FT

CD Muxes CD Muxes logo
0-1
Oceania FC logo

Oceania FC

0-1

05:00

FT

Palestino Palestino logo
2-1
Portuguesa FC logo

Portuguesa FC

1-0

05:00

FT

British Virgin Islands U20 British Virgin Islands U20 logo
4-3
Belize U20 logo

Belize U20

3-1

05:00

FT

French Saint-Martin U20 French Saint-Martin U20 logo
0-4
Aruba U20 logo

Aruba U20

0-4

05:00

FT

Belgrano Reserves Belgrano Reserves logo
3-0
Instituto AC Cordoba II logo

Instituto AC Cordoba II

2-0

05:00

FT

Chile(w) Chile(w) logo
1-0
Jamaica Women logo

Jamaica Women

1-0

05:00

FT

Deportivo Cali(w) Deportivo Cali(w) logo
0-1
Gotham FC (w) logo

Gotham FC (w)

0-0

05:15

FT

Athletic Club MG Athletic Club MG logo
1-0
Volta Redonda logo

Volta Redonda

1-0

06:00

FT

Orlando City Orlando City logo
3-1
Cavalry FC logo

Cavalry FC

0-0

06:00

FT

Iguatu CE Iguatu CE logo
0-0
Juventude logo

Juventude

0-0

06:00

FT

Trinidad Tobago U20 Trinidad   Tobago U20 logo
0-3
Canada U20 logo

Canada U20

0-1

06:00

FT

St. Kitts and Nevis U20 St. Kitts and Nevis U20 logo
3-0
Cayman Islands U20 logo

Cayman Islands U20

2-0

06:10

FT

Union Magdalena Union Magdalena logo
2-2
Deportes Quindio logo

Deportes Quindio

1-1

07:00

FT

Independiente Petrolero Independiente Petrolero logo
1-1
Nacional Potosi logo

Nacional Potosi

0-0

07:00

FT

Colombia(w) Colombia(w) logo
2-0
Puerto Rico (w) logo

Puerto Rico (w)

1-0

07:00

FT

Boca Juniors Reserves Boca Juniors Reserves logo
1-1
CA Independiente Reserves logo

CA Independiente Reserves

0-0

07:10

FT

Atletico Atlanta Atletico Atlanta logo
0-2
Aldosivi Mar del Plata logo

Aldosivi Mar del Plata

0-1

07:30

FT

Sporting Cristal Sporting Cristal logo
3-1
Always Ready logo

Always Ready

1-1

07:30

FT

Bragantino Bragantino logo
0-0
Aguilas Doradas logo

Aguilas Doradas

0-0

07:30

FT

Marcilio Dias SC Marcilio Dias SC logo
1-3
Clube de Regatas Vasco da Gama logo

Clube de Regatas Vasco da Gama

1-2

08:00

FT

Queretaro FC Queretaro FC logo
4-1
Atletico San Luis logo

Atletico San Luis

2-0

08:00

FT

AD San Carlos AD San Carlos logo
4-0
Santos De Guapiles logo

Santos De Guapiles

1-0

08:00

FT

NicaraguaU20 NicaraguaU20 logo
5-0
Anguilla U20 logo

Anguilla U20

2-0

08:00

FT

Curacao U20 Curacao U20 logo
1-0
Barbados U20 logo

Barbados U20

1-0

08:00

FT

America de Cali(w) America de Cali(w) logo
0-2
Racing Louisville (w) logo

Racing Louisville (w)

0-1

08:00

FT

Panama City (W) Panama City (W) logo
4-0
UMECIT (W) logo

UMECIT (W)

2-0

08:05

FT

Venados FC Venados FC logo
1-0
CF Atlante logo

CF Atlante

1-0

08:15

FT

Millonarios Millonarios logo
0-2
Deportiva Once Caldas logo

Deportiva Once Caldas

0-1

08:15

FT

Philadelphia Union Philadelphia Union logo
2-3
Deportivo Saprissa logo

Deportivo Saprissa

2-2

10:05

FT

Leones Negros UdeG Leones Negros UdeG logo
1-1
Correcaminos UAT logo

Correcaminos UAT

0-1

10:15

FT

Brazil Women's (N) Brazil Women's (N) logo
5-0
Panama Women logo

Panama Women

3-0

10:30

FT

Houston Dynamo Houston Dynamo logo
1-0
St. Louis City SC logo

St. Louis City SC

0-0

11:30

FT

Assam Assam logo
0-2
Services logo

Services

0-1

12:00

FT

Ifira Black Bird Ifira Black Bird logo
1-1
Classic FC logo

Classic FC

1-1

12:00

FT

Korea Republic University Korea Republic University logo
1-1
Sunmoon University logo

Sunmoon University

1-1

13:15

FT

Pro Direct Pro Direct logo
4-2
Taruma Am logo

Taruma Am

2-1

13:45

FT

Dulwich Hill U20 Dulwich Hill U20 logo
1-0
Hakoah Sydney City East U20 logo

Hakoah Sydney City East U20

0-0

14:00

FT

Canterbury Bankstown U20 Canterbury Bankstown U20 logo
1-2
Macarthur Rams U20 logo

Macarthur Rams U20

0-1

14:00

FT

Persija Jakarta U20 Persija Jakarta U20 logo
1-2
Pusamania Borneo U20 logo

Pusamania Borneo U20

0-1

14:00

FT

Avrilia Hafiz FC Avrilia Hafiz FC logo
2-2
PS Bengkulu logo

PS Bengkulu

0-1

14:30

FT

Bali United U20 Bali United U20 logo
1-2
Persita Tangerang U20 logo

Persita Tangerang U20

0-0

14:40

FT

Reliance FYC Reliance FYC logo
2-1
CFCI logo

CFCI

0-0

15:00

FT

Persik Kediri Persik Kediri logo
3-1
Barito Putera logo

Barito Putera

1-0

15:00

FT

Udon United Udon United logo
1-1
Surin City FC  logo

Surin City FC

1-0

15:00

FT

Bhayangkara FC U20 Bhayangkara FC U20 logo
1-1
Persis Solo U20 logo

Persis Solo U20

0-0

15:30

FT

Mt Druitt Town Rangers FC Mt Druitt Town Rangers FC logo
2-1
Bankstown City Lions logo

Bankstown City Lions

2-1

15:30

FT

Blacktown Spartans Blacktown Spartans logo
2-3
Bulls Academy logo

Bulls Academy

2-2

15:30

FT

Northern Tigers Northern Tigers logo
1-0
Bonnyrigg White Eagles logo

Bonnyrigg White Eagles

1-0

15:30

FT

Nepean Football Club Nepean Football Club logo
1-2
SD Raiders FC logo

SD Raiders FC

0-2

15:30

FT

Rydalmere Lions FC Rydalmere Lions FC logo
5-4
Inter Lions logo

Inter Lions

2-3

15:45

FT

Dulwich Hill SC Dulwich Hill SC logo
1-1
Hakoah Sydney FC logo

Hakoah Sydney FC

1-1

16:00

FT

Canterbury Bankstown FC Canterbury Bankstown FC logo
4-0
Macarthur Rams logo

Macarthur Rams

1-0

16:00

FT

Irəvan FK Irəvan FK logo
0-7
FK MOIK Baku logo

FK MOIK Baku

0-2

16:00

FT

Spain U16 Spain U16 logo
2-0
Japan U16 logo

Japan U16

2-0

16:00

FT

Mr Berri Mr Berri logo
0-4
Camden Tigers SC logo

Camden Tigers SC

0-0

16:00

FT

PS Barito Putera U20 PS Barito Putera U20 logo
2-0
Persebaya Surabaya U20 logo

Persebaya Surabaya U20

1-0

16:00

FT

Chirag United Kerala Chirag United Kerala logo
2-0
Arunachal logo

Arunachal

1-0

16:10

FT

Australia(w) Australia(w) logo
10-0
Uzbekistan (w) logo

Uzbekistan (w)

8-0

16:10

FT

Denmark(w) U16 Denmark(w) U16 logo
0-3
Norway (w)U16 logo

Norway (w)U16

0-2

16:30

FT

Logan Lightning Logan Lightning logo
0-2
Moreton Bay United logo

Moreton Bay United

0-1

16:30

FT

Japan(w) Japan(w) logo
2-1
North Korea (w) logo

North Korea (w)

1-0

16:30

FT

Smorgon FC Smorgon FC logo
1-1
FC Molodechno logo

FC Molodechno

1-0

17:00

FT

Samut Sakhon City Samut Sakhon City logo
2-2
Chiangmai United FC logo

Chiangmai United FC

2-0

17:00

FT

Slavia Mozyr Slavia Mozyr logo
3-3
Shakhter Soligorsk logo

Shakhter Soligorsk

3-0

17:00

FT

Spain U20(w) Spain U20(w) logo
2-2
Mexico (w) U20 logo

Mexico (w) U20

1-0

18:00

FT

Lech II Poznan Lech II Poznan logo
2-1
Olimpia Elblag logo

Olimpia Elblag

1-1

18:00

FT

FK Van FK Van logo
0-2
Ararat Yerevan logo

Ararat Yerevan

0-1

18:00

FT

FC West Armenia FC West Armenia logo
1-1
FC Ararat-Armenia logo

FC Ararat-Armenia

0-1

18:00

FT

Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong logo
1-0
Hong Linh Ha Tinh logo

Hong Linh Ha Tinh

0-0

18:00

FT

Nam Dinh FC Nam Dinh FC logo
3-2
TT Hanoi logo

TT Hanoi

0-0

18:00

FT

Aizawl FC Aizawl FC logo
0-1
Real Kashmir logo

Real Kashmir

0-1

18:00

FT

Phitsanulok Unity FC Phitsanulok Unity FC logo
0-0
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC logo

Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC

0-0

18:00

FT

Sukhothai FC Sukhothai FC logo
3-1
Saimit Kabin United logo

Saimit Kabin United

2-1

18:00

FT

PT Prachuap FC PT Prachuap FC logo
1-1
Lamphun Warriors logo

Lamphun Warriors

0-0

18:00

FT

Tractor Tractor logo
2-0
Esteghlal Khozestan logo

Esteghlal Khozestan

0-0

18:00

FT

Shamakhi FK Shamakhi FK logo
1-1
Zaqatala FK logo

Zaqatala FK

1-0

18:00

FT

Georgia(w) Georgia(w) logo
1-0
North Macedonia Women logo

North Macedonia Women

1-0

18:00

FT

Phnom Penh FC Phnom Penh FC logo
1-0
Kirivong Sok Sen Chey logo

Kirivong Sok Sen Chey

1-0

18:00

FT

Ihefu SC Ihefu SC logo
1-1
Mashujaa FC logo

Mashujaa FC

1-0

18:00

FT

Tanzania Prisons Tanzania Prisons logo
2-1
Tabora United FC logo

Tabora United FC

1-1

18:00

FT

Xerez CD U19 Xerez CD U19 logo
1-3
Sevilla U19 logo

Sevilla U19

0-2

18:00

FT

UCD Canada Atletico U19 UCD Canada Atletico U19 logo
1-0
Marbella U19 logo

Marbella U19

0-0

18:00

FT

FC Gomel FC Gomel logo
3-2
Arsenal Dzyarzhynsk logo

Arsenal Dzyarzhynsk

0-1

18:30

FT

Paykan Paykan logo
2-2
Sanat-Naft logo

Sanat-Naft

2-1

18:30

FT

Baadraan Tehran Baadraan Tehran logo
0-0
Mes Rafsanjan logo

Mes Rafsanjan

0-0

18:30

FT

Seneca CF U19 Seneca CF U19 logo
0-1
CD 26 de Febrero U19 logo

CD 26 de Febrero U19

0-0

18:30

FT

Real Betis U19 Real Betis U19 logo
3-1
CF Alhendin Balompie U19 logo

CF Alhendin Balompie U19

1-0

18:30

FT

Spad Alvand Spad Alvand logo
1-2
Kavir Moghava logo

Kavir Moghava

0-0

18:30

FT

Atrak Bojnourd FC Atrak Bojnourd FC logo
0-1
Shahrdari Hamedan logo

Shahrdari Hamedan

0-0

18:30

FT

Shohada Razakan Shohada Razakan logo
2-3
Niroye Zamini logo

Niroye Zamini

2-0

19:00

FT

PSM Makassar PSM Makassar logo
0-0
Persebaya Surabaya logo

Persebaya Surabaya

0-0

19:00

FT

Wofoo Tai Po Wofoo Tai Po logo
0-2
Kwoon Chung Southern logo

Kwoon Chung Southern

0-0

19:00

FT

Mezoors Mezoors logo
1-1
Vasas FC logo

Vasas FC

0-0

19:00

FT

Songkhla FC Songkhla FC logo
2-2
Bangkok United FC logo

Bangkok United FC

0-1

19:00

FT

Bangkok Bangkok logo
5-4
Buriram United logo

Buriram United

1-2

19:00

FT

Chonburi FC Chonburi FC logo
2-1
Nakhon Pathom FC logo

Nakhon Pathom FC

2-0

19:00

FT

Acassuso Reserves Acassuso Reserves logo
4-3
Deportivo Liniers Reserves logo

Deportivo Liniers Reserves

0-1

19:00

FT

Eclair de Saa(w) Eclair de Saa(w) logo
2-1
Authentic de Douala (W) logo

Authentic de Douala (W)

0-1

19:00

FT

Jedinstvo Bihac Jedinstvo Bihac logo
0-1
HSK Zrinjski Mostar logo

HSK Zrinjski Mostar

0-1

19:00

FT

Georgia U19 Georgia U19 logo
0-0
Israel U19 logo

Israel U19

0-0

19:00

FT

Domzale U19 Domzale U19 logo
2-1
Brinje Grosuplje U19 logo

Brinje Grosuplje U19

1-0

19:00

FT

Al Majd Damascus Al Majd Damascus logo
0-3
Al Shorta Damascus logo

Al Shorta Damascus

0-1

19:10

FT

San Martin Burzaco Reserves San Martin Burzaco Reserves logo
1-1
Argentino Merlo Reserves logo

Argentino Merlo Reserves

0-0

19:15

FT

CLB TPHCM CLB TPHCM logo
2-1
CLB Binh DInh logo

CLB Binh DInh

0-0

19:20

FT

Villa Dalmine Reserves Villa Dalmine Reserves logo
1-1
Los Andes Reserves logo

Los Andes Reserves

0-1

19:30

FT

FC Hebar Pazardzhik FC Hebar Pazardzhik logo
2-1
Pirin Blagoevgrad logo

Pirin Blagoevgrad

1-0

19:30

FT

Turkey(w) Turkey(w) logo
1-0
Romania (w) logo

Romania (w)

0-0

19:30

FT

Pao Deilinon Pao Deilinon logo
0-1
AO Damastas logo

AO Damastas

0-0

20:00

FT

Asteras Tripolis Asteras Tripolis logo
3-3
AE Kifisias logo

AE Kifisias

3-2

20:00

FT

Volos NPS Volos NPS logo
3-1
OFI Crete logo

OFI Crete

1-1

20:00

FT

Rudes Rudes logo
0-1
Rijeka logo

Rijeka

0-0

20:00

FT

Al Najma(KSA) Al Najma(KSA) logo
3-1
Al-Jandal logo

Al-Jandal

2-0

20:00

FT

Olympiakos Piraeus U19 Olympiakos Piraeus  U19 logo
2-2
LensU19 logo

LensU19

0-1

20:00

FT

Geita Gold Geita Gold logo
0-0
Kagera Sugar logo

Kagera Sugar

0-0

20:00

FT

Singida BS Singida BS logo
0-1
Azam logo

Azam

0-0

20:00

FT

ScotlandU16 ScotlandU16 logo
0-1
Romania U16 logo

Romania U16

0-0

20:00

FT

Al Sadaqa Al Sadaqa logo
1-1
Al Suqoor(LBY) logo

Al Suqoor(LBY)

0-0

20:00

FT

Alexandria Petroleum Alexandria Petroleum logo
2-2
Sporting Alexandria logo

Sporting Alexandria

1-1

20:00

FT

Delphi SC Delphi SC logo
1-0
Ala ab Damanhour logo

Ala ab Damanhour

1-0

20:00

FT

Kafr El Shaikh Kafr El Shaikh logo
1-3
El Mansoura logo

El Mansoura

0-1

20:00

FT

Pioneers Club Pioneers Club logo
0-0
Maleyat Kafr El Zayat logo

Maleyat Kafr El Zayat

0-0

20:10

FT

Telaviv FC Telaviv FC logo
0-0
Olympique Star logo

Olympique Star

0-0

20:15

FT

Ohod Ohod logo
3-1
Al-Batin logo

Al-Batin

1-1